A+ R A-
  • Paskelbta: 2020 m. lapkričio 24 d., Antradienis 06:13

Linksmosios mankštos

Būrelyje vaikai supažindinami su įvairiomis mankštomis, mokosi jas atlikti teisingai. Naudojant fizinius pratimus didinama raumenų jėga, sąnarių lankstumas, didėja judesių amplitudė. Siekiama, kad vaikai pajustų judėjimo džiaugsmą. Mokytųsi dirbti asmeniškai ir komandoje. Lavintų vikrumą, greitumą, šoklumą, ritmo ir klausos pojūtį.

Būrelio vadovė - fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Lilija Adomaitienė

  • Paskelbta: 2020 m. spalio 22 d., Ketvirtadienis 19:31

 Šokio studija "MES" paaugliai

 Tai puikus pasirinkimas 5-8 klasių mokiniams, mėgstantiems laisvę, naujoves, taip pat tiems, kurie nori būti kūrybiški, individualūs bei originalūs. Ugdytiniai susipažįsta su moderniu šokiu, jo išraiškomis, raida bei dabarties tendencijomis. Įgyja modernaus šokio gebėjimų ir įgūdžių, sceninio šokio pagrindų. Lavinamas ritmo pojūtis, taisyklinga laikysena, kūno lankstumas, ištvermė. Skatinama improvizuoti, naudoti savo kūrybos judesius, ugdomas savarankiškumas, pagarba ir tolerancija draugams. Vaikai dalyvauja progimnazijos, miesto, rajono, respublikiniuose ir tarptautiniuose šokių festivaliuose – konkursuose.

Būrelio vadovas – choreografijos mokytojas Deivydas Račkauskas

  • Paskelbta: 2020 m. spalio 22 d., Ketvirtadienis 19:20

Pasakoriai

„Kas moka žodį - randa kelią visur ir visada“(J. Marcinkevičius) 
Mokiniai „Pasakorių“ būrelyje mokosi išreikšti save, patirti kūrybos džiaugsmą ir sėkmę, draugauti su knyga. Pasakoriai pradžiugina, pralinksmina, paguodžia klausytojus, sužavi ir teikia pasigerėjimą ir priverčia patikėti tuo, kas yra sakoma.

Būrelio veiklą organizuoja pradinių klasių vyr.mokytoja Virginija Vasiliauskaitė

  • Paskelbta: 2020 m. spalio 20 d., Antradienis 12:10

Raiškaus žodžio būrelis

Raiškaus žodžio būrelyje „Ateities“ progimnazijos „Saulėtekio“ skyriaus 1-4 klasių mokiniai mokosi raiškiai skaityti, deklamuoti, sekti pasakas literatūrine kalba ir žemaitiškai. Vaikai treniruoja balsą, dikciją, atmintį, žaidžia vaidybinius žaidimus, įgyja sceninės patirties, išmoksta draugiškai bendrauti. Mokiniai dalyvauja skaitovų konkursuose, mokyklos rengiamose šventėse, koncertuose.

Būrelio vadovė – pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Radžiuvienė

  • Paskelbta: 2020 m. spalio 20 d., Antradienis 12:09

Amsio Draugai

,,Amsio draugai” būrelis kviečia Telšių “Ateities” progimnazijos “Saulėtekio” skyriaus 1-4 klasių mokinius tapti Amsio draugais ir mokytis saugiai elgtis visur, o ypač eismo aplinkoje. Vaikams plėsti savo žinias ir gebėjimus padeda įvairios veiklos: literatūros ir informacijos skaitymas bei analizavimas, praktinės užduotys, projektinės veiklos, IKT priemonių naudojimas, kūrybinės užduotys, žaidimai, vaidybinės – meninės veiklos, pokalbiai,susitikimai, pažintinės išvykos.
,,Amsio draugai” rūpinasi, kad ir kiti mokyklos mokiniai būtų saugūs. Kasmet mokykloje organizuoja akciją ,,Būk matomas!”, kurios metu skatina mokinius segėti atšvaitus ir būti matomiems tamsoje. Būrelio nariai kviečia draugus į ,,Šviesoforo” varžybas ir suteikia progą tarpusavyje pasivaržyti, išsiaiškinti - eismo žinovus, pasiruošti rajoninėms ,,Šviesoforo” varžyboms.

Būrelio veiklą organizuoja pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Zubavičienė

Nuorodos

 

 

Prisijungimas

Prisiminti mane