A+ R A-

PROJEKTAS „JEIGU BŪSI JUDRUS VAIKAS, AUGSI DIDELIS IR SVEIKAS“

Gegužės mėnesį „Saulėtekio“ skyriaus ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai sveikatinosi projekte ,,Jeigu būsi judrus vaikas, augsi didelis ir sveikas“.
Paskutinė gegužės savaitė bendruomenėje buvo tikrai sportiškai aktyvi. ,,Smalsučiai“, ,,Gudručiai“, ,,Vyturėliai“, ,,Šnekučiai“, ,,Kodėlčiukai“ kartu su mokytojomis, bet atskirose grupėse, mankštinose lauke, rungtyniavo sporto estafetėse, lenktyniavo Kneipo takelyje. Tačiau šio projekto pagrindinė idėja ir intriga buvo vis dėlto ne sportinė veikla. Visi laukė DĖŽIAMAŠINŲ pasirodymo. Žinoma, pirmiausia jas reikėjo pasigaminti. Gerokai prieš projektą į darbą kibo ir vaikai, ir mokytojai, ir tėveliai. Iš popierinių dėžių buvo kuriamos įvairiausios mašinos. Vaikų išmonei ir tėvelių kūrybingumui nebuvo ribų. Visi net patys nustebo, kokių originalių „mašinų“ galima sukurti iš paprasčiausių popieriaus dėžių. O dar įdomiau juk jas dažyti, papuošti, kad parade gražiai ir linksmai atrodytų. Visaip išpuoštos dėžiamašinės gegužės 27 d. suvažiavo į paradą darželio kieme. Visos jos buvo pasiruošusios varžyboms. Jų laukė užduočių aikštelės, kur reikėjo rungtis, kas greičiau surinks užduočių lipdukus, kas pirmasis ‚nuvažiuos“ nuo starto iki finišo. Būta ir azarto, ir sirgalių palaikymo, ir didelio pergalės džiaugsmo. Net lietaus debesėliai nesugadino mašinų varžybų ir vaikų nuotaikos.
Po visų rungčių, kaip ir priklauso varžybose, buvo dalijami prizai, skambėjo dainos ir šokio melodijos. Galime drąsiai sakyti, kad „Ateities“ Saulėtekio skyriuje besiugdantys vaikai yra noriai judantys, sportą mėgstantys ir linksmi vaikai. Ne veltui juk projekto šūkis sako: ,,Jeigu būsi judrus vaikas, augsi didelis ir sveikas“.

 

Nuorodos

 

 

Prisijungimas

Prisiminti mane