Tobulai nudirbame tą  darbą, kuris mums malonus.

Aristotelis

Vizitinė kortelė

Ugdymo karjerai programa

Spaudiniai

 

2018 m. spalio 24 d.

Spalio 24 dieną mokykloje lankėsi Všį „Mokinio Karjera“ įkūrėjas Remigijus Jakštys, kuris mokiniams vedė motyvacinius užsiėmimus. Svečias papasakojo savo sėkmės istoriją, akcentavo mokymosi svarbą, mokė planuoti savo laiką. Diskusijų metu mokiniai aiškinosi, kaip asmeninės savybės gali paveikti karjerą, kaip jau mokykloje galima realizuoti savo gebėjimus, kaip galima savanoriaujant įgyti patirties. Užsiėmimuose dalyvavo 4, 7, 8 klasių mokiniai ir prezidentūros atstovai.

 

2018 m. spalio 18 d.

Spalio 18 dieną 2a klasės mokiniai su mokytoja Dalia Lileikiene lankėsi LIDL parduotuvėje. Ne apsipirkti ėjo antrokai. Čia jie sužinojo daug įdomaus apie darbų parduotuvėje organizavimą. Parduotuvės vadovė Samanta papasakojo mokiniams apie tai, kaip veikia taromatas, parodė, kokios modernios krosnys kepa bandeles. Vaikai sužinojo, kad daržoves į parduotuvę atveža kiekvieną dieną. Buvo įdomu ir prekių sandėlyje. Čia pamatė, kaip presuojamos panaudotos dėžės. Sužinojo, kokioje temperatūroje laikomos prekės, kaip matuojama temperatūra. Stebėjo, kaip dirba kasininkės. Buvo mokinių, kurie sakė, kad norėtų dirbti LIDL-e.

 

2018 m. spalio 16 d.

Spalio 16 dieną 2b klasės mokiniai su mokytoja Ingrida Bružiene Degaičių seniūnijoje. Čia maloniai priėmė tikras žemaitis seniūnas Antanas Kontrimas. Turėjo puikią progą „pasirokouti žemaitėška" ir padiskutuoti, kodėl mylime ir didžiuojamės savo gimtu kraštu. Be to, sužinojo, kokius darbus dirba seniūnas, kas pagamino sunkiausią pasaulio dviratį ir kitas parko įdomybes. Seniūnijoje dar susipažino ir su socialinio darbo organizatore Rasa Stefanavičiene ir išmokų specialiste Ilona Žakevičiene. Specialistės kantriai atsakinėjo į visus klausimus.

2018 m. spalio 3 d.

Spalio 3 dieną mokykloje lankėsi ir su mokiniais susitiko  rašytojas Vytautas Račickas ir „Kalvotosios Žemaitijos“ redaktorius Algirdas Dačkevičius. Susitikime dalyvavo 2-4 klasių mokiniai.

2018 m. rugsėjo 20 d.

Rugsėjo 20 dieną 40 mūsų mokyklos 7-8 klasių mokinių vyko į Vilniuje LITEXPO parodų rūmuose vykusį renginį Switch! 2018. Pradžioje mokiniai klausėsi žinomų mūsų šalies žmonių pranešimų. Visus ypač sužavėjo charizmatiško aktoriaus ir komiko Manto Stonkaus pranešimas „Misija įvykdyta. Kas toliau?“ Lektorius įkvepiančiai pasakojo apie gyvenimo kelią, nelengvą, bet įdomų aktoriaus darbą. Mantą Stonkų scenoje pakeitė ir visus į savo pasaulį įtraukė Indrė Stonkuvienė (pranešimas „Moterų Pasaulyje naujienos. Live transliacija“). Buvo galima stebėti žinomų žmonių diskusiją apie patirtis bendraujant socialiniuose tinkluose. Išvyką organizavo fizikos mokytoja Z. Dargienė, jai talkino mokytojos R. Danėlevičienė, I. Skarbalienė ir R.Gintalienė.

2018 m. gegužės 22 d.

8 a kl. mokiniai, lydimi auklėtojos A.Jokubauskienės lankėsi  Telšių ,,Džiugo“ gimnazijoje ir galėjo pabendrauti su mokyklos Direktoriumi, prezidentu, psichologe, socialinėmis pedagogėmis, bibliotekininke.

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera