Šeštokai apie laimę

6a ir 6b klasių vaikai dalyvauja "Vaikų knygos 2017" rinkimuose. Visi perskaitė E.Daciūtės knygą "Laimė yra lapė". Kūrė kompiuterinę pateiktį pagal knygą. Diskutavo ir užrašė savo mintis apie laimę, paruošė kūrybinį darbelį - minčių žemėlapį "Mano laimė". Be to, Aktų salėje vyko integruota lietuvių ir anglų k. bei dailės ir technologijų pamoka "Improvizacijos prie mikrofono pagal E.Daciūtė knygą „Laimė yra lapė“. Paskaitinėkite ir jūs šeštokų mintis.

darbas 1

darbas 2 

Mano akmenėlio istorija

Benas Šliogeris

Akmenėlis iš pajūrio

Buvo šilta vasaros diena. Aš su šeima buvau prie jūros. Maudžiausi. Paskui nutariau pastatyti smėlio pilį.
Kasiau smėlį rankomis. Staiga užčiuopiau kietą daiktą. Stipriau jį sugriebiau pirštais ir ištraukiau. Tai buvo didokas akmenukas.
Akmenukas buvo mano delno dydžio. Labai lygus ir šiek tiek plokščias. Tokių akmenukų daug pajūryje. Bet šį aš pats ištraukiau iš smėlio gilumos. Dėl to nutariau jį parsivežti namo.
Vasarai praėjus sugalvojau jį parodyti savo draugams mokykloje. Įpratau vėliau jį nešiotis kišenėje kasdien. Pastebėjau, kad tą dieną, kai aš jį turiu, man labai sekasi.
Tebeturiu akmenėlį ir šiandien. Po pamokų jis būna mano kambaryje. Prieš miegą aš jį visada paliečiu ir kaskart prisimenu tą nuostabią vasaros dieną. Ir dar – kaskart jo paprašau sėkmės sau.

Skaityti daugiau: Mano akmenėlio istorija

Integruota lietuvių ir anglų k. pamoka

5a klasėje vyko integruota lietuvių ir anglų k. pamoka „Koks aš esu?“ (mokyt. L.Norvaišienė ir R.Kasparavičienė). Penktokiukai prieš tai mokėsi apibūdinti veikėjų portretą ir charakterį. Integruotoje pamokoje jie mokėsi viešojo kalbėjimo – pristatė dviem kalbomis save ir savo draugą.

Priedai

 

SPORTAS – SVEIKATA: skanduotės, ketureiliai

Kai  nusibosta dėti  nosines  ir kablelius, skaityti/neskaityti (!) tekstus, darbą  paįvairiname  savo kūryba. Šįkart  8b  klasė (mokyt. R. Kasparavičienė)  kūrė  skanduotes  ir  ketureilius  sporto  ir  sveikatos tema. Surengėme  ir darbų  parodą  –  papuošėme  savo  mokyklos  sporto  salę.

Paskaitykite, bet neužmirškite ir sportuoti.

Integruota lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamoka

Telšių „Ateities“ pagrindinėje mokykloje jau keletą metų 7-ų klasių mokiniams antrą pusmetį dėstoma integruota lietuvių kalbos ir informacinių technologijų pamoka . Mokiniai dirba su įvairiomis programomis, kuria skaidres, temų žemėlapius, lankstinukus. Vienas įdomiausių iššūkių pernai buvo sukurti 3 minučių filmą pagal pasirinktą literatūros kūrinį. Vadovaujami  mokytojų  G. Gustienės ir G. Bagdono 7a klasė kūrė pagal N.Jankutės „Ketvirtoj eilutėj – diagnozė“ ir K. Sajos „Jei nutrauktum sliekui koją“, o 7b klasė pagal S. Nėries eilėraščius. Dirbdami grupėmis mokiniai parašė scenarijų ir su Movie maker programa sumontavo, įgarsino. Šiųmečiai septintokai, lauksime ir jūsų kūrybinių darbų.

Filmas 1

Filmas 2

Filmas 3

Kuriame tekstą: mano maldelė

Prieš Kalėdas su penktokais (5a kl., mokyt. R.Kasparavičienė) „Skaitinių“ vadovėlyje skaitėme ir aptarėmė maldeles. Po to kūrėme savo maldeles. Maldelės esmė buvo pamąstyti ir užrašyti tai, už ką nori padėkoti Dievui ir ko nori Dievo paprašyti.

Darbai

Mokyklos naujausių nuotraukų, renginių, svarbiausių įvykių galerija.
Elektrononis dienynas - tai sistema, leidžianti bendrauti visiems ugdymo proceso dalyviams.
Aktyvi ir Profesionali karjeros centro veikla - investicija į mokinio sėkmę.
Karjera